Loading...

WEDDINGBOX

Kutumubu WeddingBox ile düğününüzün en çılgın köşesini kuruyoruz. 7’den 70’e tüm davetlilerinizin eğleneceğine emin olabilirsiniz.

POZ VER

FOTOĞRAFIN ÇEKİLSİN

BASTIR / PAYLAŞ

Örnek fotoğraf

Çekim Alanı

Örnek Aksesuarlar

Davetlileriniz Kutumubu WeddingBox karşısında eğlenceli aksesuarlar ve özel el pankartları ile gece boyunca diledikleri kadar fotoğraf çektiriyor. Çekilen tüm fotoğraflar, size özel hazırlanan alt bant yerleşmiş olarak yandaki kiosklara düşüyor. Davetlileriniz kioskları kullanarak istedikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarında (Facebook, Twitter, Instagram) paylaşabiliyor, mail atabiliyor ve anında çıktısını alabiliyor.

WeddingBox için bize sadece altı metre kare alan ayırmanız yeterli. Etkinlik sorumlumuz ve hostesimiz düğününüzün bir saat öncesinde sistemi hazır hale getirerek gece boyunca davetlilere yardımcı oluyor.

WeddingBox teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz

HEMEN TEKLİF AL

ADINIZ, SOYADINIZE-MAIL ADRESİNİZ

CEP TELEFONUNUZDÜĞÜN TARİHİ

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.