Blog

Facebook Open House Turkey

  29.12.2016   Gifbox, Photobox

Facebook'un düzenlediği Open House Turkey etkinliğinde Kutumubu Photobox ve Boomerang aktiviteleri ile katıldık. Yaklaşık 600 katılımcının olduğu etkinliğe, eğlenceli aynı zamanda Facebook, Instagram entegrasyonlu ürünlerimizle heyecan kattık :)

Arçelik Marketing Up Date

  27.12.2016   Photobox

Arçelik'in Marketing Up Date etkinliğine Photobox hizmetimizle katıldık.

THE EVENT 2

  27.12.2016   Photobox, Rotatingroom

Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz THE EVENT partimizde, beraber çalıştığımız markalar, ajanslar ve iş ortaklarımızla eğlenceli bir gece geçirdik. Bu gecede Gifbox, Greenbox Cover, Rotating Room, Hashtagwall ürünlerimizi kullandık.

Gülnur Shaul Wedding

  30.07.2016   Weddingbox

Gülnur ve Shaul, tanışma hikayelerinden yola çıkarak oluşturdukları doğa konseptli düğünlerinde WeddingBox için ayırdıkları köşede davetlilerine muhteşem anılar bıraktılar.

TEB BNP Paribas İstanbul Open

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took

Selin & Berkan ENGAGEMENT

  19.03.2016   Weddingbox

Muhteşem bir geceyi unutulmaz kıldılar! Tüm davetliler çok keyif aldı, kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz.

Kocan Kadar Konuş Diriliş Ön Gösterim

  29.02.2016   Photobox

Kocan Kadar Konuş filminin ikinicisi Diriliş'in ön gösteriminde PhotoBox ile yoğun ilgi gördük. Misafirler oyuncuların cut-out'u ile poz vererek ön gösterim hatıralarını aldılar.

Turkcell Platinum 4.5G Hızı

  31.01.2016   Custom Edition, Greenbox

Kartalkaya'da 2 haftasonu boyunca Turkcell Platinum misafirleri ile çok eğlenceli anlar yaşadık. GreenBox ile seçtikleri arkaplarda penguenler ve kutup ayıları ile beraber fotoğraf çektiren misafirlerimiz oldukça eğlenceli fotoğraflar ortaya çıkardılar.

YouTube Film Hack

  22.01.2016   Greenbox

YouTube'un birlikte çalıştığı ajanslara Film Hack adında düzenlediği özel etkinlikte Kutumubu GreenBox ile eğlenceli kareler çıkardık. YouTube kanalı içerisinden bir ekran görüntüsünü andıran tasarımımız oldukça ilgi çekti.

ACE of M.I.C.E Awards 2016

  15.01.2016   {:tr}GreenBox Magazine{:}

Ace of Mice ödülleri jüri – finalist toplantısında GreenBox Magazine ile yaptığımız özel dergi kapağı konsepti ile misafirlere kendi isimlerinin yazılı olduğu fotoğraflarını hediye ettik.